Tuleviku koostöö ettevõtja ning raamatupidamisbüroo vahel

Leia endale sobiv raamatupidamisbüroo Hakka Büroopartneriks Pro

Brioxi Büroopartner Pro on tööriist, mis annab võimaluse raamatupidamisbürool ning ettevõtjal omavahel digitaalselt suhelda. Seda, kuidas on töö raamatupidaja ja ettevõtja vahel ära jaotatud või muud koostööküsimused ning rutiinid saab täpsemalt seadistada, et vastata sinu ettevõtte vajadustele. Kaasaegne ning veebipõhine töö pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Portaal on koostöö keskus

Igapäevast koostööd juhitakse portaalist, mille raamatupidamisbüroo on ettevõtjale ettevalmistanud. Siin antakse läbi suhtarvude ning diagrammide ülevaade sellest, kuidas ettevõttel läheb. Raamatupidamisbüroo ning ettevõtja saavad omavahel läbi portaali vahetada sõnumeid ning faile. Raamatupidamine, Arvete esitamine ning Arhiiv on kõik programmi osad, mis on alati portaalis olemas ning loomulikult saab juurde lisada teisi programme, mida arvepidamisel kasutatakse või vaja läheb.

Ühendumine teiste programmidega

Brioxi Portaali saab muidugimõista lisada ka teisi programme, mida kasutatakse ettevõtte haldamisel. Olgu näitena toodud kas palgaarvestus, tšekkide- või kassaarvestus. Nii saad koondada kõik ettevõtte haldamisel kasutatavad süsteemid ühte kohta.

Me pakume ettevõtjatele tulevikkusuunatud koostööd

Altpoolt leiad mõned näited nendest raamatupidamisbüroodest, mis pakuvad Brioxi Büroopartner Pro teenust ning aitavad teha esimese sammu kaasaegse ning pilvepõhise tööviisi suunal.

Leinonen

Tallinn

Usaldusväärne finantsjuhtimine on üks olulisemaid nurgakive ärinduses. Leinonen Grupp omab raamatupidamise- ja konsultatsioonifirmana universaalseid kogemusi ja teadmisi juba üle kahekümne viie aasta Põhja- ja Ida- Euroopa riikides. Leinonen Grupp aitab klientidel siseneda keerulistesse ärikeskkondadesse ning saavutada edu, osutades kõrgetasemelisi raamatupidamis-, haldus-, palgaarvestus- ja nõustamisteenuseid. Leinonen arendab jätkuvalt oma tegevust, et tagada usaldusväärsus ning toetada oma klientide äritegevust parimal võimalikul moel. Euroopas on Leinonen Grupp esindatud 14 kontoriga, 12 riigis: Soomes, Rootsis, Norras, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Bulgaarias, Ungaris, Ukrainas, Valgevenes ja Venemaal. Leedus ja Venemaal on Leinonen esindatud kahe bürooga: Vilniuses ja Kaunases ning Peterburis ja Moskvas.

E-mail: contact@leinonen.ee
Koduleht: leinonen.ee/

BDO Estonia

Tallinn

BDO on globaalne ettevõte ligi 1600 esindusesega 162 riigis ning 80 000 töötajaga üle maailma. BDO pakub auditi ja ülevaatuse teenuseid ning raamatupidamise ja palgaarvestusteenuseid nii kohalikele kui rahvusvahelistele ettevõtetele, lisaks juhtimisaruandlust, konsolideerimist ja raamatupidamisnõustamist. BDO teenustevalikusse kuuluvad ka maksu- ja õigusteenused ning ettevõtte rahandust puudutavad konsultatsiooniteenused nagu näiteks ettevõtete hindamine, finantsanalüüsid jms.

E-mail: adm@bdo.ee
Koduleht: bdo.ee

Profia Arvestuse

Tallinn

Profia Arvestuse OÜ on kaasaegne ning proaktiivne Tallinnas tegutsev raamatupidamisbüroo. Ettevõte pakub kvaliteetset ja kuluefektiivset raamatupidamisteenust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Profia pakutud teenuste hulka kuuluvad raamatupidamisteenused, aastaaruanded, maksukonsultatsioonid, ettevõtete asutamised, palgaarvestus- ja personaliteenused. Teenuseid osutatakse eesti, inglise ja soome keeles.

E-mail: info@profia.ee
Koduleht: profia.ee/

Kas Sul on raamatupidamisbüroo ning soovid saada Büroopartneriks Pro?

Telli Büroopartner Pro

Võta meiega ühendust ning telli Büroopartner Pro

56 607 159
sales@briox.ee

Esita küsimus

Kas sa soovid lisainfot?

Saada oma küsimus
Küsimused ja vastused

Broneeri esitlus

Kas sa soovid broneerida Büroopartner Pro esitlust?
Võta meiega ühendust.

56 607 159
sales@briox.ee