Brioxi Arvete koostamine

Loo müügiarveid kiirelt ja mugavalt, kohanda arvepõhjad vastavalt vajadusele ning saada meeldetuletusi.

10 €/kuus

5 €/kuus iga lisakasutaja kohta

Hoia silm peal kliendiarvetel.

Registreerides müügiarved näed värvikoodide abil selgelt, missugused arved on makstud, missugused maksmata ning mis arved on maksetähtaja ületanud.

Isiklikud arvete põhjad.

Sa saad kergesti koostada isiklikke arvete põhjasid, kus nii arve sisu kui ka kujundus näevad välja täpselt nii nagu sina soovid.

Automaatsed meeldetuletused.

Juhul kui su arveid pole õigel ajal makstud, saad kerge nupuvajutusega saata oma klientidele sellekohase meeldetuletuse.

Halda kogu kliendiarvete voogu – registreerimist, jaotamist ning sissemakseid

Brioxiga haldad kõiki arvetega seotud tehinguid. Kui arved on registreeritud, saad valida, kas need saadetakse e-mailitsi, e-arvena või saadetakse arve printimiskeskusesse. Sissemakseinfo saad automaatselt oma pangast viies sissemaksed kokku õigete arvetega.

Meeldetuletuste ning intressiarvete funkstioonid

Brioxi meeldetuletuste halduses saad täpselt seadistada, millal meeldetuletus välja saadetakse. Ühe klikiga saab need teele saata kas tavakirjaga, e-mailitsi või läbi trükikeskuse. Intressiarved saab lasta Brioxi programmil täpselt välja arvutada tasumiseks esitatava summa ning programm saadab seejärel selle välja.

Korduvarvete ning abonomenttellimuste esitamise tugiteenus

Kui sa töötad abonoment- või teiste tellimusteenustega, siis Brioxis on neid lihtne hallata. Koosta Brioxis tellimus ning lase programmil automaatselt arved koostada ja seejärel need õigel ajal teele panna.

Veel Brioxist