Briox CRM

Annab parema võimaluse jälgida oma ettevõtteid, kontakte ning tegevusi.

10 €/kuus

5 €/kuus iga lisakasutaja kohta

Mugavam planeerimine

Brioxi CRM-iga saad lihtsasti aega planeerida. Saad luua tegevuste nimekirju ning seda, millal soovid nende kohta eraldi meeldetuletusi saada. Samuti saad ajastada e-mailide väljasaatmist, st. et need lähevad teele täpselt siis, kui sina soovid.

Õige sõnum õigele inimesele

Vali ning suuna info õigele inimesele olenemata sellest, kas tegu on etikettide väljatrükiga või uudiskirja e-maili aadressi.

CRM mobiilis

Sa saad käsitseda mitmeid programmi funktsioone ka oma mobiilis või tahvelarvutis. Näiteks saad sa uuendada infot oma kontaktide ning klientide kohta samal ajal kui sa külastad neid.

Täielik kontroll suhtluse üle oma klientidega

Briox CRM on väärtuslik tugi kaasaegsele müügiorganisatsioonile. Siin saad sa mugavalt hallata oma müügitegevust, marketingi ning paljusid teisi tegevusi otse oma veeblilehitsejast. Sa koostad, broneerid kohtumise aja ning saadad selle info e-mailiga. Lisaks saad lihtsasti kohandada kontaktide lehte ning valida, missuguseid andmeid soovid näidata. Näiteks saad sa lisada uusi alajaotusi ning kohandada otsinguvälja nii, et see vastaks sinu tegevusvaldkonnale.

Kõike hõlmav müügiprotsess

Koos Brioxi müügitellimuste ning Brioxi arvete koostamise moodulitega saad luua efektiivse kogu protsessi halduse tööriista alates kliendikontaktist kuni müügipakkumiste ning arvete esitamiseni.

Veel Brioxist