Let's make a real change in the accounting industry

Registreeru ja kasuta Brioxit 30 päeva tasuta

Proovi Brioxit juba täna

Kellele on Briox mõeldud?

Briox on pilvepõhine majandustarkvara, mis muudab raamatupidamisfirmade, ettevõtete, ühingute ja koolide elu lihtsamaks. Meie juures tead alati, kui palju sa teenuse eest maksad ja seda juba enne arve saabumist. Meil on selge hinnastamine ilma varjatud lisatasudeta ning lisaks saad ligipääsu tasuta kasutajatoele.

Briox
Briox Client Manager

Platvorm, mis võimaldab sul efektiivsemalt töötada

Läbi automatiseeritud lahenduste, mis teistes programmides tuleb tihti teha käsitsi ning lisaks veel lai integratsioonipartnerite valik, aitame sul luua platvormi, mis vastab parimal moel sinu vajadustele. Briox on platvorm sulle, kes soovib efektiivsemalt töötada raamatupidamisega ning saada samaaegselt hoomavat ülevaadet oma ettevõtte majandusseisust.

Mida kliendid räägivad

format_quote

Briox pakub intuitiivset teenust ning töötab proaktiivselt oma tootearendusega. Hindan kõrgelt nende professionaalset ning kiiret tehnilise toe teenust.

Emma Ölund

Ekonomikompaniet AB, Ahvenamaa

format_quote

Brioxi kolm eelist võrreldes teiste raamatupidamisprogrammidega: 1) Kasutajana on silmale selge menüü 2) Olemas funktsionaalsus, mida väike- ja mikroettevõtjale tarvis 3) Kasutaja saab saata ja vastu võtta e-arveid ja vajadusel lisada saadetavale e-arvele dokumentatsiooni lisalehtedena. E-arveid saab saata ka eraisikule (B2C).

Terje Kõrm, Leinoneni raamatupidamisprogrammide tehniline tugi

Leinonen Estonia, Tallinn

format_quote

Oleme valinud Brioxi, et kasutada kaasaegset platvormi ning nende näol on tegu tarnijaga, kes pidevalt arendab oma süsteemi ning pakub tehnilist tuge, kui seda vaja on. Meie jaoks on oluline pakkuda oma üliõpilastele kõrgetasemelist haridust.

Lektor Ben Henriksson

Ahvenamaa Rakenduskõrgkool, Mariehamn

Registreeru ja kasuta Brioxit 30 päeva tasuta

Ettevõtte andmed

Vormista tellimus