Brioxi Büroopartner

on kõik mida vajad oma klientide mugavaks teenindamiseks.

Me oleme uhked oma Büroopartnerite üle

BDO Estonia

BDO on globaalne ettevõte ligi 1600 esindusesega 162 riigis ning 80 000 töötajaga üle maailma. BDO pakub auditi ja ülevaatuse teenuseid ning raamatupidamise ja palgaarvestusteenuseid nii kohalikele kui rahvusvahelistele ettevõtetele, lisaks juhtimisaruandlust, konsolideerimist ja raamatupidamisnõustamist. BDO teenustevalikusse kuuluvad ka maksu- ja õigusteenused ning ettevõtte rahandust puudutavad konsultatsiooniteenused nagu näiteks ettevõtete hindamine, finantsanalüüsid jms.

E-mail: adm@bdo.ee
Koduleht: bdo.ee

Leinonen

Usaldusväärne finantsjuhtimine on üks olulisemaid nurgakive ärinduses. Leinonen Grupp omab raamatupidamise- ja konsultatsioonifirmana universaalseid kogemusi ja teadmisi juba üle kahekümne viie aasta Põhja- ja Ida- Euroopa riikides. Leinonen Grupp aitab klientidel siseneda keerulistesse ärikeskkondadesse ning saavutada edu, osutades kõrgetasemelisi raamatupidamis-, haldus-, palgaarvestus- ja nõustamisteenuseid. Leinonen arendab jätkuvalt oma tegevust, et tagada usaldusväärsus ning toetada oma klientide äritegevust parimal võimalikul moel. Euroopas on Leinonen Grupp esindatud 14 kontoriga, 12 riigis: Soomes, Rootsis, Norras, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Bulgaarias, Ungaris, Ukrainas, Valgevenes ja Venemaal. Leedus ja Venemaal on Leinonen esindatud kahe bürooga: Vilniuses ja Kaunases ning Peterburis ja Moskvas.

E-mail: contact@leinonen.ee
Koduleht: leinonen.ee/

Profia Arvestuse

Profia Arvestuse OÜ on kaasaegne ning proaktiivne Tallinnas tegutsev raamatupidamisbüroo. Ettevõte pakub kvaliteetset ja kuluefektiivset raamatupidamisteenust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Profia pakutud teenuste hulka kuuluvad raamatupidamisteenused, aastaaruanded, maksukonsultatsioonid, ettevõtete asutamised, palgaarvestus- ja personaliteenused. Teenuseid osutatakse eesti, inglise ja soome keeles.

E-mail: info@profia.ee
Koduleht: profia.ee/

Soovid hakata Büroopartneriks?

Telli Briox

Telli tooteid ning hakka Büroopartneriks läbi kodulehe või meiega otse ühendust võttes.

56 607 159
info@briox.ee

Esita küsimus

Juhul kui Sul on küsimusi programmi või teiste teenuste osas, siis anna meile julgesti teada ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Saada küsimus

Broneeri programmi esitlus

Võta meiega julgesti ühendust, et saaksime Sulle näidata, kuidas programm töötab ning kuidas see Sinu igapäevatööd lihtsamaks muudab.

56 607 159
info@briox.ee