Viimaks on olemas mugavam viis oma klientidega töötamiseks.

Telli Büroopartneri teenus

Briox Büroopartner on meie kontseptsioon raamatupidamisbüroodele, et pakkuda klientidele mugavat haldusteenust.

Üks sisselogimine, üks platvorm. Suurenda oma efektiivsust.

Meie Kliendihalduse moodul on arendatud kaasaegsele raamatupidamisettevõttele. Sellesse moodulisse kuuluvad kõik Brioxi programmid ning lisaks paindlik ligipääsusüsteem, mis võimaldab sul koostööd kliendiga veelgi paremaks muuta ning anda igale kasutajale ligipääs täpselt nendele funktsioonidele, mida nad vajavad. Kui klient soovib näiteks ise arveid esitada, saad seda lihtsasti korraldada. Kuna kogu raamatupidamine on pilvepõhine, siis nüüd ei pea ei sina ega sina kliendid enam saatma faile väljaspool raamatupidamisprogrammi.

Rohkem infot Brioxi Kliendihalduri kohta


Sisaldab endas kõiki programme. Läbipaistev ilma varjatud lisatasudeta.

Brioxi Büroopartneriga saad ligipääsu kõikidele Brixi teenustele k.a. kliendihalduse moodulile. Sa saad lisada piiramatu arvu raamatupidamiskliente ilma lisatasudeta. Üks hind, mis sisaldab kõike.

Vaata kõiki Brioxi tooteid


Brioxiga tunned end kindlalt

Kuna Brioxile pääsed ligi läbi oma veebilehitseja, siis saad sa alati ligi oma klientide raamatupidamisele. Ainus, mida vajad on internetiühendus. Sul pole vaja muretseda oma andmetest varukoopiate tegemise eest. Briox hoolitseb ka selle eest. Sa võid teisisõnu keskenduda sellele, mis on sulle tähtis ning lase Brioxil teha ülejäänu.

 

See on alati osa Brioxi Büroopartneri teenusest.

Otsene ligipääs kliendi raamatupidamisele reaalajas

Selleks, et töötada mitme kliendiga samaaegselt ei pea sa enam süsteemi sisse ja välja logima. Brioxi kliendihalduse abil saad ühe klikiga kergesti liikuda erinevate klientide raaamatupidamiste vahel.

Tasuta tehniline tugi

Pakume sulle ja sinu klientidele tasuta tehnilist tuge nii e-mailitsi kui ka telefonitsi, aga lisaks ka online koolitust, et sinu Brioxiga tutvuse tegemine mugavalt sujuks.

Alati kättesaadav

Sa pääsed ligi klientide raamatupidamisele millal iganes olenemata asukohast ning ilma veebilehitseja piiranguteta.

Turvaline

Brioxit on turvaline ja lihtne kasutada ning igapäevaselt tehakse varukoopia kõikidest sinu andmetest. Sa ei pea riskima andmete kaotamisega.

Paindlik

Paindliku ligipääsusüsteemi abil saad kohandada oma koostöö iga kliendiga vastavalt nende vajadustele. Kuna kõik andmed on kättesaadavad pilvepõhisest programmist, siis ei pea sa enam klientidele saatma faile väljaspool majandustarkvara.

Otseühendust pangaga

Otseühendus pangaga aitab sul kergesti hoolitseda klientide sisse- ning väljamaksete eest.

Me oleme uhked oma Büroopartnerite üle

BDO Estonia

BDO on globaalne ettevõte ligi 1600 esindusesega 162 riigis ning 80 000 töötajaga üle maailma. BDO pakub auditi ja ülevaatuse teenuseid ning raamatupidamise ja palgaarvestusteenuseid nii kohalikele kui rahvusvahelistele ettevõtetele, lisaks juhtimisaruandlust, konsolideerimist ja raamatupidamisnõustamist. BDO teenustevalikusse kuuluvad ka maksu- ja õigusteenused ning ettevõtte rahandust puudutavad konsultatsiooniteenused nagu näiteks ettevõtete hindamine, finantsanalüüsid jms.

E-mail: adm@bdo.ee
Koduleht: bdo.ee

Leinonen

Usaldusväärne finantsjuhtimine on üks olulisemaid nurgakive ärinduses. Leinonen Grupp omab raamatupidamise- ja konsultatsioonifirmana universaalseid kogemusi ja teadmisi juba üle kahekümne viie aasta Põhja- ja Ida- Euroopa riikides. Leinonen Grupp aitab klientidel siseneda keerulistesse ärikeskkondadesse ning saavutada edu, osutades kõrgetasemelisi raamatupidamis-, haldus-, palgaarvestus- ja nõustamisteenuseid. Leinonen arendab jätkuvalt oma tegevust, et tagada usaldusväärsus ning toetada oma klientide äritegevust parimal võimalikul moel. Euroopas on Leinonen Grupp esindatud 14 kontoriga, 12 riigis: Soomes, Rootsis, Norras, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Bulgaarias, Ungaris, Ukrainas, Valgevenes ja Venemaal. Leedus ja Venemaal on Leinonen esindatud kahe bürooga: Vilniuses ja Kaunases ning Peterburis ja Moskvas.

E-mail: contact@leinonen.ee
Koduleht: leinonen.ee/

Profia Arvestuse

Profia Arvestuse OÜ on kaasaegne ning proaktiivne Tallinnas tegutsev raamatupidamisbüroo. Ettevõte pakub kvaliteetset ja kuluefektiivset raamatupidamisteenust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Profia pakutud teenuste hulka kuuluvad raamatupidamisteenused, aastaaruanded, maksukonsultatsioonid, ettevõtete asutamised, palgaarvestus- ja personaliteenused. Teenuseid osutatakse eesti, inglise ja soome keeles.

E-mail: info@profia.ee
Koduleht: profia.ee/

Alusta juba täna mugavamat töötamist!

Telli Brioxi Büroopartner ning Kliendihaldus 10 EUR/kuus


Mis juhtub pärast tellimuse esitamist?

Niipea, kui oleme saanud sinult tellimuse, saad meilt e-maili, kus on edasised juhised ning aktiveerimislink Brioxiga tutvuse tegemiseks.

Soovid Brioxiga kontakti saada?

Võta meiega julgesti ühendust, kui sul on küsimusi.
Meie vastame telofonidele:
esmaspäevast – reedeni 08:30-13:00 ja 14:00-17:00.
Samuti võid saata meile e-maili.

 

Helista meile: 56 607 159

või saada e-mail: info@briox.ee

Soovid saad Büroopartneriks?

Telli Briox

Telli tooteid ning saa Büroopartneriks läbi kodulehe või meiega otse ühendust võttes.

56 607 159
info@briox.ee

Esita küsimus

Juhul kui Sul on küsimusi programmi või teiste teenuste osas, siis anna meile julgesti teada ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Saada küsimus

Broneeri programmi esitlus

Võta meiega julgesti ühendust, et saaksime Sulle näidata, kuidas programm töötab ning kuidas see Sinu igapäevatööd lihtsamaks muudab.

56 607 159
info@briox.ee