Brioxi Pearaamat

Sisaldab endast nutikaid funktsioone, mis muudavad raamatupidamise lihtsamaks ning annavad selge ülevaate ettevõtte finantsseisust.

10 €/kuus

5 €/kuus iga lisakasutaja kohta

Hoia silm peal tarnearvetel.

Hoia silm peal tarnearvetel
Pärast seda kui oled registreerinud oma ostuarved, näed erinevaid värvikoode kasutades selgesti missugused arved on maksud või maksmata ning missugused arved on maksetähtaja ületanud.

Hoia aega kokku kasutades online pangateenust.

Selle asemel, et käsitsi lisada internetipanga makseid, saad sa Brioxis teha ülekandeid läbi online pangateenuse. Sa saad luua nn. maksefaili, mille edastad oma interneti panka. Samamoodi saad läbi Brioxi automaatse ligipääsu oma pangaväljavõtetele.

Raportite süvitsivaade

Meie raportites on sul alati võimalus minna süvitsi kuni ülekande tasemeni välja. See annab sulle täieliku kontrolli selle üle, kust numbrid pärinevad ja mis on iga kande taga.

Programmi saad endale lihtsasti selgeks teha

Meie pilvepõhine programm on kasutajasõbralik ning samal ajal pakub edasijõudnumaid funktsioone neile, kes seda vajavad. Programm annab selge pildi sinu ettevõtmise majanduslikust seisust läbi kergesti hoomatava ülevaate. Sellel teenusel on mitmeid lisafunkstioone, mis muudavad sinu raamatupidamise lihtsamaks olenemata ettevõtte suurusest või kannete arvust.

Jõuline ning asjatundlik tarkvara katab sinu vajadused ettevõtte kasvamisel.

Briox toetab nii kassa- kui tekkepõhist raamatupidamist. Sa saad kergesti lisada uusi kasutajaid, administreerida nende õigusi, lisada periodiseerimist ning rida teisi funktsioone, mida sinu ettevõte kasvades vajab. Läbi logide on sul samal ajal täielik ülevaade sellest, kes mida ning millal muutis. Teisisõnu aitab Briox sul kiirema käigu sisse lülitada.

Ostuarvete maksmine ning käitlemine

Ostuarvete käitlemine on osa Brioxi raamatupidamisest. Arveid saad registreerida nii manuaalselt kui ka elektroonselt. Loomulikult saad maksed saata otse panka ilma et peaksid faile või teisi alusdokumente varem eraldi töötlema.

Veel Brioxist