Soovime kaasajastada raamatupidamisbüroode igapäevatööd.

Briox muudab sinu ettevõtte töö lihtsamaks - lihtsamaks büroole ja ettevõttele ning seeläbi sujuvam koostöö nende kahe vahel.

Sa koostad aruandeid, aga ära tee seda keeruliselt.

Me arendame pilvepõhist tarkvara, mis muudab ettevõtete, ühingute, raamatupidamisebüroode ning koolide elu lihtsamaks. Kui ütleme lihtsamaks, siis peame silmas ligipääsu majandustarkvarale, mida on lihtne kasutada ja saad ise otsustada, missuguseid programme või mooduleid sa vajad. Kuna programm on pilvepõhine, siis talletatakse kõik andmed meie serverites ning sa saad töötada pea igast võrku ühendatud seadmest.

Sõbralikud hinnad ning tasuta kasutajatugi.

Meie juures tead täpselt juba enne arve saabumist, kui palju sa teenuse eest maksad. Meil on selge hinnakujundus  ilma peidetud kuludeta ning saad ligipääsu tasuta klienditoele. Lisaks arendame ning täiendame  pidevalt oma programme, et need veelgi paremaks muuta.

Ettevõtetele, ühingutele ja koolidele.

Meie majandustarkvara on kõik, mida vajad oma asutuse haldamiseks – olgu see siis raamatupidamine, arvete koostamine, aja raporteerimine ning arhiveerimine. Ühingutele oleme koostanud nende jaoks kohandatud kontoplaanid ning raportite mallid. Kui sa töötad majandusteaduste õpetamisega on oluline, et õpilased saaksid ligipääsu kaasaegsele programmile. Seepärast saavad koolid ning teised haridusasutused vaba ligipääsu meie majandustarkvarale.

Briox