Muudame raamatupidamistöö tegemise nutikamaks.

Proovi nutikamat võimalust klientidega koos töötamiseks – kõik koos samal platvormil.

Raamatupidamistarkvara Sinu teenistuses.

Tööta koos oma klientidega.

Brioxi koostöömudel võimaldab raamatupidamisteenuse raames ühendada raamatupidajad klientidega, lubab mõlemal osapoolel reaalajas töötada samade andmefailidega kindlustades mugava aruannete esitamise ning andmete analüüsi.

Kõik on hinna sees. Meil ei ole varjatud tasusid.

Vaid 25 EUR eest kuus saad ligipääsu kõikidele Brioxi moodulitele koos kogu funktsionaalsusega, mida oma klientide haldamiseks vajad. Meil pole varjatud tasusid. Me ei piira kannete ega klientide arvu.

Anna Brioxile oma nägu, et ta vastaks Sinu vajadustele.

Paindlik kasutajaõiguste haldamise funktsioon lubab määratleda klientidega koostöö ning anda igale kasutajale ligipääs just nendele moodulitele, mida kasutajad vajavad. Samuti avaneb juurdepääs äppidele, mis muudavad süsteemi veelgi võimsamaks.

Üks login, üks platvorm. Suurenda oma efektiivsust.

Brioxi Raamatupidamise Partnerina saad kogu Brioxi moodulite komplekti, mida vajad mugavaks klientide haldamiseks. Lisaks sellele saad juurdepääsu Kliendihalduri ning Assistendi moodulitele, mis on koostatud lähtuvalt kaasaegse raamatupidamisettevõtte vajadustest.

Briox annab Sulle võimaluse määratleda koostöö iga kliendiga ning anda kasutajale ligigipääsuõigused, mida tal vaja on. Klientidega koostöö ja turvaline suhtlus samas keskkonnas võimaldavad nutikate funktsioonide abil Sinu tööülesandeid ja aega efektiivsemalt kasutada.

Kogu töö ja tegevused koondatud ühele platvormile. Sinule, kes Sa oled Brioxi Raamatupidamise Partner, maksab see kõik ainult 25 EUR/kuus.

Alusta koostööd oma klientidega!

Kutsu oma kliendid Brioxisse ning alusta nendega koostööd viies oma töötegemise uuele tasemele. Briox võimaldab raamatupidamisbüroodel teenindada oma kliente kvaliteedi ning efektiivsema tööviisiga pakkudes info ja dokumentide jagamise võimalust ning kiiret vastust küsimustele. Süsteem annab Sulle valmisoleku tegeleda klientide muutuvate koostöövajadustega pakkudes samaaegselt erakordseid kliendikogemusi. Avatud ja kliendile tasuta kasutamiseks antud API on vaid mõned näited komponentidest, mis aitavad Sul oma klientidega edu saavutada. Nii täna kui ka homme.

Kõik funktsioonid, mida tööks vajad

Heida pilk mõnele paljudest Brioxi funktsioonidest, millele meie kaudu ligipääsu saad!

Kliendihaldus

Suurepärane tööriist kaasaegsele raamatupidamisbüroole pakkudes võimalust määrata igale kliendile sobivaim koostöövorm ja kasutajaõigused.

Assistent

Annab selge ülevaate Sinu igapäeva ülesannetest ning klientidest. Jõuline töökäskude ning tööaja haldamise tööriist Sulle ja Sinu büroole.

Portaal

Kogu kõik oma haldustööriistad ühte kohta kokku ning suhtle turvaliselt oma klientidega süsteemist väljumata.

Soovin veel infot!

Käib alati Brioxiga kaasas

Tasuta klienditugi

Piiramatu klienditugi kohalikus keeles telefoni, e-posti ja abitekstide kaudu.

Kohalikus keeles

Loomulikult on Briox eestikeelne ning vastab täielikult Eesti regulatsioonidele.

Nutikad integratsioonid

Briox on loonud integratsiooni rakendustega, mida Sa juba täna kasutad ning lisaks palju neid, mida peaksid kasutama hakkama!

Audiitorile tasuta ligipääs

Nüüd saab kutsuda audiitorid Brioxisse andes nendele ligipääsu andmete vaatamiseks.

Tunned huvi, mida teised Brioxi kohta arvavad?

Talouskuutio on Soome ettevõte, mis keskendub raamatupidamisbüroode võrdlushinnangutele ning analüüsis hiljuti Brioxi raamatupidmistarkvara Soomes.

Loe lähemalt

Mõned meie Büroopartneritest raamatupidamisbürood

Oleme valmis Sind aitama

Kas soovid rohkem infot või oled valmis alustama? Võta meiega julgelt ühendust!