Brioxi uudised

30 . oktoober 2020

Johanna Hannus on Brioxi uus maajuht Soomes ja Eestis

Osana suuremast panustamisest Eesti turu suunal teatas Briox täna, et Soome ja Eesti üksusi asub juhtima Johanna Hannus. Sellega seoses on alustatud värbamistega tugevdamaks kohalikku eesti organisatsiooni.

24 . august 2020

Arbalans valis koostööpartneriks Brioxi

Raamatupidamistarkvara arendaja Briox alustas koostööd Eesti raamatupidamisbürooga Arbalans.

30 . märts 2020

SEB ja Briox toovad turule ühtse raamatupidamislahenduse väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

SEB koostöös raamatupidamistarkvara tootja Briox’iga toovad turule uudse raamatupidamise integreeritud lahenduse, mis võimaldab väikestel ning keskmise suurusega ettevõtetel efektiivsemalt töötada.

27 . märts 2020

Briox nimetas ametisse grupi uue tegevjuhi Johan Nordqvisti ning tugevdab grupi juhatust uute liikmetega

Brioxi juhatus nimetas ametisse grupi uue tegevjuhi Johan Nordqvisti, kelle ülesandeks saab Brioxi viimine järgmisele arengutasemele. Samaaegselt täieneb juhatus kahe kõrge kvalifikatsiooniga juhatuse liikme näol, kelleks on Helena Westin ning Daniel de Sousa.

17 . märts 2020

Ettevõtluse jätkumine COVID-19 ajal

Praeguse olukorra valguses soovime kirjeldada, kuidas meie operatsioonid viiruse leviku ajal jätkuvad.

17 . jaanuar 2020

Briox sõlmib pikaajalise koostöö Leedu NORIANIGA

Börsiettevõte Briox (“Briox”), mis valmistab majandustarkvarasüsteeme raamatupidamisbüroodele ning väikestele ning keskmise suurusega ettevõtetele, on sõlminud koostöö Leedu ettevõttega NORIAN.

19 . detsember 2019

Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP tutvustab Brioxit

Raamatupidamis- ja maksuinfoportaalis RMP ilmus Brioxi majandustarkvara tutvustus, kus saab lähemalt lugeda selle kohta, kellele programm on mõeldud ning mis võimalusi raamatupidaja ning raamatupidamisbüroo klient Brioxiga töötades kasutada saavad.

17 . detsember 2019

Raamatupidamisbüroo Leinonen soovitab Brioxi majandustarkvara oma klientidele

Vähestel raamatupidamisbüroodel on võimalus oma klientidele loodava tarkvara arengus kaasa rääkida. Raamatupidamis- ja finantsaruandlustarkvara Briox andis enne Eesti turule sisenemist just sellise võimaluse Leinonenile, ühele Eesti suurematest raamatupidamisbüroodest.

3 . detsember 2019

Teretulemast Brioxi raamatupidamistarkvara koolitusele Tallinnas!

14.jaanuaril korraldame Tallinnas seminari, kus tutvustame Brioxi raamatupidamistarkvaraga töötamise võimalusi ja eeliseid.

23 . september 2019

Brioxil on Soomes uus juht

7 . august 2019

Aasta raamatupidaja valis Brioxi

Selle aasta veebruaris Eesti turule tulnud raamatupidamisprogramm Briox võidab üha enam poolehoidu. Hiljuti võttis programmi kasutusele Rakveres tegutsev rahvusvahelise haardega raamatupidamisbüroo Karsgemi.

19 . veebruar 2019

SEB Eesti ja Briox alustavad partnerlust

SEB koostöös majandustarkvara ettevõttega Briox alustavad partnerlust, leidmaks võimalusi koostöös luua ärianalüüsi töövahend väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning alustavatele ettevõtetele.

11 . veebruar 2019

Uus majandustarkvara kogub Eestis populaarsust

Rootsi innovatiivne majandustarkavara Briox kogub Eestis populaarsust ning seda on hakanud kasutama mitmed Eesti suured raamatupidamis- ja audiitorbürood. 5.veebruaril SEB Innovatsioonikeskuses toimunud Brioxi tarkvaralahenduste tutvustamisele kogunenud ettevõtjad ja audiitorid tõid esile, et tarkavara sisaldab klientide efektiivseks teenindamiseks kõiki vajalikke mooduleid. Lahendus on täielikult pilvepõhine ning võimaldab töötada mistahes internetti ühendatud arvutist või nutiseadmest, kus kõik andmed salvestatakse Brioxi serveritesse.

20 . detsember 2018

BDO Eesti valib koostöö Brioxiga

Detsembris teatas Briox pressiteate vahendusel, et enne nende süsteemi ametlikku esitlemist Eestis on nad juba sõlminud koostöö mitme Eesti raamatupidamisbüroodega. Nüüd on lisaks kahele esimesele liitunud ka kolmas büroo.

13 . detsember 2018

Veel üks raamatupidamisbüroo valib koostöö Brioxiga

Detsembri alguses andis raamatupidamisetarkvara tootja Briox teada, et ettevõte on sisenenud Eesti turule. Kuigi Brioxi ametlik Eesti esmaesitlus on planeeritud alles 2019.aasta veebruari algusesse, on juba teine raamatupidamisbüroo Eestis otsustanud programmi kasutusse võtta.

4 . detsember 2018

Eesti turule jõudis uus raamatupidamisprogramm

Briox AB on Rootsi tarkvaraettevõte, mis arendab ning müüb samanimelist majandustarkvarasüsteemi väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, raamatupidamis- ning audiitorbüroodele väljaspool Rootsit. Programmivalik koosneb täielikult pilvepõhisest raamatupidamise, administratsiooni, müügitoe ning tööaja aruande moodulitest ning on operatsioonisüsteemist sõltumatu.

Programmi uuendused

Uuendame ning parendame regulaarselt Brioxi tarkvara. Programmi uuendusi puudutavate uudiste kohta loe lähemalt allpoololevalt lingilt