Brioxi uudised

30 . aprill 2020

Uuendused Brioxi tarkvaras: Aprilli reliis R20.3

Kolmapäeval 29.aprillil uuendasime Brioxi tarkvara ning täiendasime mitmeid kasulikke funktsioone. Kui eelmise uuendusega lisasime kinnitatud müügiarvete muutmise, siis nüüd saab muuta ka kinnitatud ostuarveid. Lisaks veel mitmeid teisi uuendusi, millega saavad Brioxi kasutajad tutuvuda meie abitekstides.

31 . märts 2020

Värskeimad uuendused Brioxi tarkvaras: Märtsi reliis R20.2

Meil on meel teatada, et 31.märtsil toimunud reliisi käigus täiendasime riikide valikut ning nüüd on Briox kättesaadav ka Leedu kasutajatele. Täiendasime kasutajate haldamise moodulit, lingitud dokumentide algdokumendi vaadet, konteeringu mallide otsinguvõimalust, viitenumbrite haldust pangakontode all ninglisasime arve mallidele uued variaablid. Lisaks tõime koos SEB Pangaga turule ühtse raamatupidamiselahenduse väikestele ning keskmise suurusega ettevõtetele.

30 . märts 2020

SEB ja Briox toovad turule ühtse raamatupidamislahenduse väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

SEB koostöös raamatupidamistarkvara tootja Briox’iga toovad turule uudse raamatupidamise integreeritud lahenduse, mis võimaldab väikestel ning keskmise suurusega ettevõtetel efektiivsemalt töötada.

27 . märts 2020

Briox nimetas ametisse grupi uue tegevjuhi Johan Nordqvisti ning tugevdab grupi juhatust uute liikmetega

Brioxi juhatus nimetas ametisse grupi uue tegevjuhi Johan Nordqvisti, kelle ülesandeks saab Brioxi viimine järgmisele arengutasemele. Samaaegselt täieneb juhatus kahe kõrge kvalifikatsiooniga juhatuse liikme näol, kelleks on Helena Westin ning Daniel de Sousa.

17 . märts 2020

Ettevõtluse jätkumine COVID-19 ajal

Praeguse olukorra valguses soovime kirjeldada, kuidas meie operatsioonid viiruse leviku ajal jätkuvad.

30 . jaanuar 2020

Värskeimad uuendused Brioxi tarkvaras: Jaanuarikuu reliis R20.0

29. jaanuaril toimus järjekordne Brioxi tarkvara reliis, mille raames lisasime Brioxi valikusse Läti raamatupidamise, uuendasime kasutaja ja litsentside halduse moodulit ning lisasime juurde kaks Eestistegutsevat panka.

17 . jaanuar 2020

Briox sõlmib pikaajalise koostöö Leedu NORIANIGA

Börsiettevõte Briox (“Briox”), mis valmistab majandustarkvarasüsteeme raamatupidamisbüroodele ning väikestele ning keskmise suurusega ettevõtetele, on sõlminud koostöö Leedu ettevõttega NORIAN.

19 . detsember 2019

Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP tutvustab Brioxit

Raamatupidamis- ja maksuinfoportaalis RMP ilmus Brioxi majandustarkvara tutvustus, kus saab lähemalt lugeda selle kohta, kellele programm on mõeldud ning mis võimalusi raamatupidaja ning raamatupidamisbüroo klient Brioxiga töötades kasutada saavad.

17 . detsember 2019

Raamatupidamisbüroo Leinonen soovitab Brioxi majandustarkvara oma klientidele

Vähestel raamatupidamisbüroodel on võimalus oma klientidele loodava tarkvara arengus kaasa rääkida. Raamatupidamis- ja finantsaruandlustarkvara Briox andis enne Eesti turule sisenemist just sellise võimaluse Leinonenile, ühele Eesti suurematest raamatupidamisbüroodest.

3 . detsember 2019

Teretulemast Brioxi raamatupidamistarkvara koolitusele Tallinnas!

14.jaanuaril korraldame Tallinnas seminari, kus tutvustame Brioxi raamatupidamistarkvaraga töötamise võimalusi ja eeliseid.

27 . november 2019

Värskeimad uuendused Brioxi tarkvaras: Novembrikuu reliis R19.6

27. novembril toimus järjekordne Brioxi tarkvara reliis, mille raames täiendasime privaatsuspoliitikaga seonduvaid teemasid, täiustasime konto vastavusse viimist ning parendasime otsinguvõimalusi Brioxis.

30 . oktoober 2019

Värskeimad uuendused Brioxi tarkvaras: Oktoobrikuu reliis R19.5

16. oktoobril toimunud reliisi käigus lisasime Brioxi raamatupidamistarkvarasse mitmeid kasulikke uuendusi ja funktsioone, mis muudavad raamatupidamise veelgi mugavamaks nagu näiteks konto vastavusse viimise täiendus, täiendatud otsingufunktsioon, palgaintegratsioon.

23 September 2019

Brioxil on Soomes uus juht

5 September 2019

Värskeimad uuendused Brioxi tarkvaras: Reliis R19.4

4.septembril toimunud reliisi käigus lisasime Brioxi raamatupidamistarkvarasse mitmeid kasulikke uuendusi ja funktsioone, mis muudavad raamatupidamise mugavamaks ning kasutajasõbralikumaks.

7 . august 2019

Aasta raamatupidaja valis Brioxi

Selle aasta veebruaris Eesti turule tulnud raamatupidamisprogramm Briox võidab üha enam poolehoidu. Hiljuti võttis programmi kasutusele Rakveres tegutsev rahvusvahelise haardega raamatupidamisbüroo Karsgemi.

19 . veebruar 2019

SEB Eesti ja Briox alustavad partnerlust

SEB koostöös majandustarkvara ettevõttega Briox alustavad partnerlust, leidmaks võimalusi koostöös luua ärianalüüsi töövahend väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning alustavatele ettevõtetele.

11 . veebruar 2019

Uus majandustarkvara kogub Eestis populaarsust

Rootsi innovatiivne majandustarkavara Briox kogub Eestis populaarsust ning seda on hakanud kasutama mitmed Eesti suured raamatupidamis- ja audiitorbürood. 5.veebruaril SEB Innovatsioonikeskuses toimunud Brioxi tarkvaralahenduste tutvustamisele kogunenud ettevõtjad ja audiitorid tõid esile, et tarkavara sisaldab klientide efektiivseks teenindamiseks kõiki vajalikke mooduleid. Lahendus on täielikult pilvepõhine ning võimaldab töötada mistahes internetti ühendatud arvutist või nutiseadmest, kus kõik andmed salvestatakse Brioxi serveritesse.

20 . detsember 2018

BDO Eesti valib koostöö Brioxiga

Detsembris teatas Briox pressiteate vahendusel, et enne nende süsteemi ametlikku esitlemist Eestis on nad juba sõlminud koostöö mitme Eesti raamatupidamisbüroodega. Nüüd on lisaks kahele esimesele liitunud ka kolmas büroo.

13 . detsember 2018

Veel üks raamatupidamisbüroo valib koostöö Brioxiga

Detsembri alguses andis raamatupidamisetarkvara tootja Briox teada, et ettevõte on sisenenud Eesti turule. Kuigi Brioxi ametlik Eesti esmaesitlus on planeeritud alles 2019.aasta veebruari algusesse, on juba teine raamatupidamisbüroo Eestis otsustanud programmi kasutusse võtta.