Arbalans valis koostööpartneriks Brioxi

24 . august 2020

Raamatupidamistarkvara arendaja Briox alustas koostööd Eesti raamatupidamisbürooga Arbalans.

2008.aastal tegevust alustanud Arbalans on kasvanud üheks suurematest raamatupidamisbüroodest Eestis – 35 raamatupidajaga meeskond teenindab tänu digitaalse strateegiale ligi 700 klienti üle Eesti.

Arbalans OÜ juhatuse liige Vello Ojamaa selgitas, et enamus olemasolevatest raamatupidamisprogrammidest täidavad ära põhilised raamatupidamise vajadused, kuid nende büroo jaoks on mõnevõrra olulisem, et tarkvara oleks lisaks raamatupidamisele hea tööriist klientide haldamiseks ning raamatupidajate töö administreerimiseks. „Koostöö Brioxiga ei toeta pelgalt raamatupidajate tööd, vaid võimaldab meie klientidel töötada samal platvormil lähtudes kasutajate soovidest ning vajadustest. Selline seadistus annab meile hea võimaluse efektiivsemaks tegutsemiseks ning ootame pikisilmi, et saame koos Brioxiga koos kasvada,“ lisas ta. Lisaks Brioxi süsteemi kasutamisele hakkab Arbalans soovitama tarkvara oma väikestele ning keskmise suurusega klientidele.

Briox arendab täielikult pilvepõhist raamatupidamissüsteemi, mida kasutavad peamiselt raamatupidamisettevõtted, väikesed ning keskmise suurusega ettevõtted, koolid ja ühingud. 2018. aastal Eesti turule sisenenud Briox teeb tänaseks koostööd mitmete juhtivate raamatupidamisbüroodega.

Brioxi Eesti juht Janar Sutt sõnas, et tal on rõõm tervitada Arbalansi Brioxi kasutajate pere värskeima liikmena. „Me arendame raamatupidamisbüroodele mõeldud lahendusi, mis aitavad raamatupidaja igepäevatööd sujuvamaks muuta. Suur heameel on näha, et meie koostöömudel ning raamatupidamisbüroo fookus on saanud Eesti raamatupidajatelt positiivse tagasiside ja toonud juurde rahuolevaid kliente”, kommenteeris Sutt.

Brioxi ja Arbalansi koostöö raames on esimesed kliendid tänaseks juba uuele platvormile kolitud.

Lisainfo

Janar Sutt, Brioxi Eesti esinduse juht

janar.sutt@briox.ee

+372 56 607159

Näita rohkem

Johanna Hannus on Brioxi uus maajuht Soomes ja Eestis

SEB ja Briox toovad turule ühtse raamatupidamislahenduse väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

Briox nimetas ametisse grupi uue tegevjuhi Johan Nordqvisti ning tugevdab grupi juhatust uute liikmetega

Ettevõtluse jätkumine COVID-19 ajal

Briox sõlmib pikaajalise koostöö Leedu NORIANIGA

Näita kõiki uudiseid