Brioxi arvete koostamine

Lihtne online-s arvete koostamine annab selge ülevaate kõikidest sinu arvetest.
10 €/kuus

Telli

Halda kogu kliendiarvete voogu - registreerimist, jaotamist ning sissemakseid

Brioxiga haldad kõiki arvetega seotud tehinguid. Kui arved on registreeritud, saad valida, kas need saadetakse e-mailitsi, e-arvena või saadetakse arve printimiskeskusesse. Sissemakseinfo saad automaatselt oma pangast viies sissemaksed kokku õigete arvetega.

Arveid saad esitada ka otse Brioxi tellimuste keskkonnast


Meeldetuletuste ning intressiarvete funkstioonid

Brioxi meeldetuletuste halduses saad täpselt seadistada, millal meeldetuletus välja saadetakse. Ühe klikiga saab need teele saata kas tavakirjaga, e-mailitsi või läbi trükikeskuse. Intressiarved  saab lasta Brioxi programmil täpselt välja arvutada tasumiseks esitatava summa ning programm saadab seejärel selle välja.


Korduvarvete ning abonomenttellimuste esitamise tugiteenus

Kui sa töötad abonoment- või teiste tellimusteenustega, siis Brioxis on neid lihtne hallata. Koosta Brioxis tellimus ning lase programmil automaatselt arved koostada ja seejärel need õigel ajal teele panna.

Alati Brioxi arvete koostamise moodulis olevad osad

Hoia silm peal kliendiarvetel

Registreerides müügiarved näed värvikoodide abil selgelt, missugused arved on makstud, missugused maksmata ning mis arved on maksetähtaja ületanud.

Automatiseeritud korduvarved

Automatiseeritud korduvarved on mugav funktsioon sulle, kes koostab klientidele korduvarveid kindla intervalli järel nagu näiteks üürimaksed või teised kuutellimused.

Paindlik sissemaksete haldamine

Sissemaksete registreerimise saad valida manuaalselt. Alternatiivina saad kasutades meie online panga funktsiooni või siis sisestada panga fail, mis muudab haldamise efektiivsemaks.

Isiklikud arvete põhjad

Sa saad kergesti koostada isiklikke arvete põhjasid, kus nii arve sisu kui ka kujundus näevad välja täpselt nii nagu sina soovid.

Automaatsed meeldetuletused

Juhul kui su arveid pole õigel ajal makstud, saad kerge nupuvajutusega saata oma klientidele sellekohase meeldetuletuse.

Raportid, mis aitavad olukorrast ülevaate saada

Brioxi raportitega on sul täielik ülevaade müügitehingute hetkeseisust. Müügireskontro, maksetetähtaegade analüüs, kliendianalüüs on vaid mõned näited Brioxi raportitest.

Lisateenused:

Saada ning võta vastu e-arveid

Saada arved otse Brioxi Arvete koostamise moodulist kliendi majandustarkvarasse või internetipanka ning ostuarved registreeritakse automaatselt ajutiste arvetena Brioxi raamatupidamises.

Lihtsam tellimuste haldamine

Tellimuste lisamooduliga saad lihtsasti koostada hinnapakkumisi, tellimuste kinnitusi ja nendega seotud saatelehti ning seejärel need ühendada Brioxi arvete koostamise mooduliga.

Esita tööaja eest arve

Tööaja mooduliga saad Brioxis registreerida tööaega ning koostada detailsete lisadega arveid ja seejärel need otse oma klientidele saata.

Hoia aega kokku kasutades meie arvekeskuse teenust

Selle teenuse raames prinditakse, pannakse ümbrikusse, lisatakse mark ning saadetakse arve sinu kliendile. Ja sina säästad väga palju aega.