Brioxi kliendihaldus

Brioxi kliendihalduse moodul on kaasaegse raamatupidamisbüroo tarvis alati pidevas arengus.
25 €/kuus

Telli
Briox Client Manager

Brioxi kliendihaldus

Meie Kliendihaldus on arendatud kaasaegs raamatupidamisbüroo jaoks. Süsteemi kuuluvad kõik Brioxi programmid ning paindlik ligipääsusüsteem lubab sul kohandada sinu ning kliendi koostööd ning anda igale kasutajale ligipääs täpselt nendele programmidele, mida nad vajavad. Kui näiteks klient soovib ise arveid esitada, saab seda lihtsasti lahendada. Kuna kogu info on pilvepõhisest programmist koheselt kättesaadav, siis ei pea sa enam klientidele programmiväliselt faile saatma.

Vaata kõiki Brioxi tooteid


Üks sisselogimine, üks platvorm. Suurenda oma efektiivsust.

Meie Kliendihaldaja on arendatud kaasaegsele raamatupidamisbüroole. Kõik Brioxi programmid on selle mooduli osad ning mugav juurdepääsusüsteem lubab sul vastavalt sinu ja kliendi koostööle anda kasutajatele täpselt need ligipääsuõigused, mida neil vaja on. Kui klient soovib näiteks ise arveid koostada, siis saab seda väga lihtsasti lahendada. Kuna kõik andmed on kättesaadavad pilvepõhisest programmist, siis ei pea ei sina ega sinu kliendid saatma eraldi faile väljaspool majandustarkavara keskkonda.

Briox Büroopartner


Need on alati Brioxi Kliendihalduse osad

Kohene ligipääs kliendi raamatupidamisele reaalaajas

Selleks, et mitme kliendiga samaaegselt töötada, ei pea sa pidevalt süsteemist sisse ja välja logima. Brioxi Kliendihaldusega saad ühe klikiga kergesti erinevate klientide raamatupidamiste vahel liikuda.

Tasuta tehniline tugi

Pakume sulle ning sinu klientidele tasuta tehnilise toe teenust nii e-mailitsi ning ka telefonitsi, lisaks on olemas online-koolitus nendele, kes soovivad mugavat üleminekut Brioxiga liitumisel.

Alati kättesaadav

Saad ligipääsu kliendi raamatupidamisele sõltumata kohast ja ajast ning ilma veebilehitseja piiranguteta.

Turvaline

Briox on turvaline ning seda on lihtne kasutada koos igapäevase andmete varundamisega. Sa ei pea kunagi riskima, et tehtud töö kaob.

Paindlik

Paindliku ligipääsusüsteemi abil saad kohandada oma koostöö iga kui ühe kliendiga vastavalt nende vajadustele. Kuna kõik andmed on kättesaadavad pilvepõhisest programmist, siis ei pea sa enam klientidele saatma faile väljaspool majandustarkvara.

Otseühilduvus pangaga

Läbi meie otseühenduse pangaga, saad kergesti hallata oma klientide sisse- ja väljamakseid.