Brioxi pearaamat

Paindlik pilvepõhine pearaamat annab sulle selge pildi sinu majanduslikust hetkeseisust.
10 €/kuus

Telli

Programmi saad endale lihtsasti selgeks teha

Meie pilvepõhine programm on kasutajasõbralik ning samal ajal pakub edasijõudnumaid funktsioone neile, kes seda vajavad. Programm annab selge pildi sinu ettevõtmise majanduslikust seisust läbi kergesti hoomatava ülevaate. Sellel teenusel on mitmeid lisafunkstioone, mis muudavad sinu raamatupidamise lihtsamaks olenemata ettevõtte suurusest või kannete arvust.

Vaata kõiki Brioxi tooteid


Jõuline ning asjatundlik tarkvara katab sinu vajadused ettevõtte kasvamisel.

Briox toetab nii kassa- kui tekkepõhist raamatupidamist. Sa saad kergesti lisada uusi kasutajaid, administreerida nende õigusi, lisada periodiseerimist ning rida teisi funktsioone, mida sinu ettevõte kasvades vajab. Läbi logide on sul samal ajal täielik ülevaade sellest, kes mida ning millal muutis. Teisisõnu aitab Briox sul kiirema käigu sisse lülitada.

Vajad abi raamatupidamisega? - Leia sobiv raamatupidamisettevõte


Ostuarvete maksmine ning käitlemine

Ostuarvete käitlemine on osa Brioxi raamatupidamisest. Arveid saad registreerida nii manuaalselt kui ka elektroonselt. Loomulikult saad maksed saata otse panka ilma et peaksid faile või teisi alusdokumente varem eraldi töötlema.

Seo kviitungid oma raamatupidamisega läbi Brioxi dokumentide sidumise mooduli


Need teenused on alati Brioxi raamatupidamise põhiosad

Hoia silm peal tarnearvetel

Pärast seda kui oled registreerinud oma ostuarved, näed erinevaid värvikoode kasutades selgesti missugused arved on maksud või maksmata ning missugused arved on maksetähtaja ületanud.

Hoia aega kokku kasutades online pangateenust

Selle asemel, et käsitsi lisada internetipanga makseid, saad sa Brioxis teha ülekandeid läbi online pangateenuse. Sa saad luua nn. maksefaili, mille edastad oma interneti panka. Samamoodi saad läbi Brioxi automaatse ligipääsu oma pangaväljavõtetele.

Lihtne päevakassa käitlemine

Sa saad lihtsasti luua uusi dokumendimalle vastavalt oma kassa kviitungitele, seeläbi saad tööpäeva lõppedes kergesti registreerida päevakassa.

Konteerimismallid hoolitsevad ise arvepidamise eest

Lisa summa ja vali konteeringu tüüp ning alusdokumendid kantakse programmi enda poolt õigesti süsteemi. Sa ei pea enam muretsema, kuidas alusdokumente konteerida.

Raportite süvitsivaade

Meie raportites on sul alati võimalus minna süvitsi kuni ülekande tasemeni välja. See annab sulle täieliku kontrolli selle üle, kust numbrid pärinevad ja mis on iga kande taga.

Elektroonne käibemaksu deklareerimine

Käibemaksu deklareerimine käib lihtsasti ühe hiirekliki abil. Käibemaksu deklaratsioon saadetakse automaatselt Maksuametile ning sa ei pea enam paberitööle aega kulutama.

Lisateenused:

Saada ning võta vastu e-arveid

Saada arved otse Brioxi Arvete koostamise moodulist kliendi majandustarkvarasse või internetipanka ning ostuarved registreeritakse automaatselt ajutiste arvetena Brioxi raamatupidamises.

Hoia silm peal oma ostudel ning laoseisul

Lisamooduliga Ostutellimused saad lihtsasti hoida silma peal oma ostudel ning laol. Sa saad näiteks koostada tellimuse, mille saadad otse edasi oma tarnijale. Sa saad samuti uuendada müügiartiklite registrit saabunud kaubaga ning konverteerida ostuarveteks.

Mugavam raamatupidamine Brioxi Arhiiviga

See lisateenus võimaldab sul meie äpiga skanneerida kviitungeid ning muudab sinu töö oluliselt mugavamaks. Sa saad siduda kviitungid ja teised dokumendid arvete ning alusdokumentidega.

Suhtle online-is oma pangaga

Saada maksed online panka. Lae pangaväljavõte arvutisse ning koosta selle põhjal alusdokumendid.

Tasuta/Lisandub panga teenustasu