Brioxi küpsisepoliitika

Brioxi koduleht kasutab nn. küpsiseid. Küpsised aitavad meie kodulehel pidada meeles olulist infot, mis muudab sinu külastuse Brioxi kodulehel mugavamaks. 

Mis on küpsised?

Küpsiseid kasutatakase teatud funktsioonide jaoks, mis aitavad parandada veebilehe kasutajasõbralikkust või annavad meile infot veebisaidi kasutuse kohta. Meie veebilehtedel kasutatakse küpsiseid. Seaduse järgi peab kõiki veebisaidi külalisi informeerima sellest, milleks küpsiseid kasutatakse. Kasutajale antakse võimalus nõustuda küpsiste kasutamisega salvestamiseks või infokogumiseks telefonist või arvutist. Enamus veebilehitsejaid lubavad ka küpsistest keelduda. Meie  küpsistehalduse kohta saad lähemalt lugeda meie küpsiste peatükis. 

Erinevad küpsised

Brioxi kodulehed kasutavad erinevaid tüüpi küpsiseid. Ühed nn. püsivad küpsised salvestatakse failina külastaja arvutisse. Selles salvestub info varasama veebilehe külastuse kohta ning info selle kohta, missugust veebileheitsejat kasutatakse. See küpsis annab kodulehele parema jõudluse. 

Teist tüüpi küpsist, mida kasutatakse nimetatakse sessiooni- ehk ajutisteks küpsisteks. Need salvestatakse ajutiselt sinu arvutisse ning neid kasutatakse muuhulgas külastatava veebilehe seadete haldamisel. Ajutised küpsised kaovad pärast veebilehitseja sulgemist. 

Luba või keeldu küpsiste kasutamisest 

Iga külaline saab ise otustada, kas ta lubab või keelab küpsiste kasutamise. Enamus veebilehti lubavad automaatselt küpsiste kasutamise, aga neid seadistusi saab muuta. Kui küpsiste funktsioon on välja lülitatud ei pruugi kõik Brioxi teenused internetis toimida täiel määral. 

Keeldu kõikidest küpsistest

Enamus veebilehitsejad pakuvad võimaluse keelduda kõikidest küpsistest. Rohkem infot selle kohta, kuidas küpsiste seadeid muuta, leiad oma veebilehitseja abimenüüst.